USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Club Regina Puerto Vallarta Puerto Vallarta Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Club Regina Puerto Vallarta

Avanceret Booking
2026-08-02
2026-08-03

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

30

Club Regina Puerto Vallarta


Et spacenter, spa terapi og en golfbane findes i Club Regina Puerto Vallarta placeret 6 km fra Puerto Vallarta Promenade. Dette feriested ligger i Marina Puerto Vallarta kvarter, 30 minutters gang fra centrum af Puerto Vallarta.

Pirate Ship Vallarta er mindre end 4 km væk. Der er nem adgang til privat strand. Det nærmeste busstoppested er Los Peines y Avenida Francisco Medina Ascencio, 700, kun 350 meter væk.

Gæster kan også nyde mad fra mexicansk på restauranten i nærheden, fordi El Palmar Restaurant, en 5 minutters gang fra hotellet.

  • Lokale seværdigheder
  • Banderas-bugten
    1608 km
  • Glass Gallery EM
    4574 km
  • La Isla
    1891 km
  • Mercado de los Mangos
    3535 km
  • El Eden
    4881 km
  • Plaza Caracol
    2547 km
  • Christ Church by the Sea
    3151 km
  • Lufthavne
  • Puerto Vallarta Lufthavn
    6 km

På hotellet

General

  • Wi-Fi
  • Sikkerhedspengeskab
  • Kæledyr ikke tilladt

Måltider og drinks

  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

På værelset

  • Dagligstue
  • Patio
  • Spisebord
  • Strygeservice
  • Gratis toiletartikler
  • Fladskærms TV
  • AM/FM vækkeur

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
Udtjekning: fra 07:00 indtil 11:00

Ofte stillede spørgsmål

  • 🌇

    Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Club Regina Puerto Vallarta Hotel?

    Det vil tage dig en 30 minutters gang at komme til byens centrum fra det Club Regina Puerto Vallarta Hotel.
  • Hvor er den nærmeste lufthavn til et Club Regina Puerto Vallarta Hotel?

    Puerto Vallarta lufthavn og et Club Regina Puerto Vallarta Hotel er adskilt af 5 km afstand.
  • 🚗

    Hvor kan vi parkere vores køretøj i Club Regina Puerto Vallarta Hotel?

    Club Regina Puerto Vallarta Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved.
  • 🕗

    Hvornår er udtjekning i det Club Regina Puerto Vallarta Hotel?

    Kunder skal tjekke ud fra det Club Regina Puerto Vallarta Hotel ved 11:00.
  • Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i Puerto Vallarta hotellet?

    Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af Puerto Vallarta hotellet

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-08-02
2026-08-03

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Club Regina Puerto Vallarta, Mexico

Paseo De La Marina Sur 205, Puerto Vallarta, Mexico

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hoteles-en-jalisco.com

All rights reserved